Search
Close this search box.

O nás

VARIA s.r.o. patří v severočeském regionu v oboru inženýrské činnosti ke společnostem, které mají v daném oboru největší zkušenost. Inženýrská činnost pro investory je hlavním předmětem činnosti a to počínaje výběrem lokalit pro výstavbu, výběrem vhodných objektů pro stavební záměry přes projektovou přípravu, zajištění vlastní realizace staveb, výkon technického dozoru staveb, provádění koordinátora BOZP a konče kolaudací staveb a její uvedení do provozu. Uvedené činnosti jsou prováděny zejména pro občanské a bytové stavby, technickou infrastrukturu rekonstrukce objektů a průmyslové stavby.

Dále provádí výběrová řízení na výběr nejvhodnějších projektových organizací, dodavatelských firem podle platných českých zákonů, což umožní nejekonomičtější a nejefektivnější přípravu a realizace staveb. Společnost VARIA zajišťuje rovněž přípravu realizaci staveb financovaných z prostředků Evropské unie. Projektové a dodavatelské práce zajišťuje VARIA na základě velmi dobrých zkušeností, převážně manažerským způsobem.

 
Veškeré nabízené práce zajišťuje tým pracovníků s dlouhodobými zkušenostmi v oboru investiční výstavby, oceňování a vlastní přípravy staveb. VARIA s.r.o. je členem mnoha českých odborných organizací a členem Hospodářské komory.
Sledujte nás sociálních na sítích